Content ZAPRASZAMY NA FACEBOOK
Nie da się jednoznacznie określić ceny za kuchnie, lecz po latach projektowania i produkowania mebli kuchennych przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ofertę dopasowaną do stylu życia i możliwości finansowych każdego klienta.

Zaczynając projektowanie własnej kuchni, trzeba zadać sobie pytanie czego tak naprawdę oczekujemy i potrzebujemy.

1.) Wielu z Państwa poszukuje profesjonalnie wykonanych mebli kuchennych, trwałych i niezawodnych na lata w bardzo dobrej cenie. W tym przypadku nie ma miejsca na niesprawdzone rozwiązania dlatego proponujemy naszą podstawową ofertę STANDARD. Konstrukcje szafek wykonane z płyty meblowej, blaty Laminowane 38mm, jednościenne szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykiem oraz zawiasy Cliptop firmy Blum, podnośniki gazowe do szafek górnych, bezpieczne szkło miedzy meblami, wydajne i energooszczędne oświetlenie LED. To tylko część wyposażenia w programie Standard, które można oczywiście dowolnie modyfikować i dobierać z innych ofert.

Cena kuchni STANDARD w wależności od metrażu i ostatecznego doposażenia będzie się mieścić w przedziale 8 - 15 tyś złotych.

2.) Inni z Państwa mają jeszcze wyższe wymagania względem standardu. Tym klientom proponujemy program PLUS. Konstrukcje szafek wykonane z płyty meblowej, wszystkie krawędzie, również niewidoczne zabezpieczone trwałym PCV, blaty laminowane lub z litego drewna, dwuścienne szuflady z pełnym wysuwem, samodociągiem i cichym domykiem Blum TandemBox oraz Hettich Innotech zawiasy Blum Cliptop Bluemotion, system podnośników do szafek górnych AVENTOS, szkło hartowane miedzy meblami, oświetlenie LED z bezdotykowym lub bezprzewodowym sterowaniem. To tylko część wyposażenia w programie PLUS, które również można dowolnie modyfikować i dobierać z innych ofert.

Ceny kuchni PLUS w wależności od metrażu i ostatecznego doposażenia będzie się mieścić w przedziale 12 - 25 tyś złotych.

3.) Dla klientów poszukujących jeszcze szerszej oferty, funkcjonalności i stopnia złożoności projektu mebli kuchennych proponujemy DESIGN. Jest to rozszerzenie programu PLUS o możliwość wykonania konstrukcji mebli z litego drewna lub płyt fornirowanych oraz większy wybór rodzaju blatów: Laminaty HPL, Lite drewno, Solid Surface, Granit, Szkło SECURIT. Wiemy również że nasi klienci cenią rozwiązania jeszcze bardziej podnoszące komfort użytkowania kuchni, dlatego kolejną propozycją są kosze, zarówno do zabudowy szeregowej tz. cargo jak i do szafek narożnych: Le Mans, Magic Corner. W znacznej mierze ułatwiają organizacje wnętrza szafki narożnej eliminując przy tym konieczność przeszukiwania jej zakamarków.

Cena kuchni DESIGN w wależności od metrażu i ostatecznego doposażenia będzie się mieścić w przedziale 20 - 40 tyś złotych, podobnie jak w innych programach możliwe jest dowolne modyfikowanie.

4.) Dla osób, szukających rzeczy wyjątkowych, łączących niepowtarzalny desing z luksusem stworzyliśmy program EXCLUSIVE. Doskonale wiemy, że wygląd, komfort i funkcjonalność to czasem za mało, dlatego proponujemy rozwiązania które na co dzień będą przypominać o naszej indywidualności takie jak elektryczne systemy otwierania i cichego zamykania mebli; Blum Servo-Drive, Hettich Easys, PEKA Touch Control, zabudowanie zmywarki lub lodówki w formie 2 szuflad, pieca otwieranego w dół w górnej zabudowie, szuflady do podgrzewania naczyń, czy też daleko rozumiane zabudowy audio-wizualne: wkomponowane telewizory, system audio-video oparty na Android. Poczucie odrobiny luksusu przywołają także dodatki typu: szklane boki szuflad z hartowanego szkła z wybranym przez klienta napisem, dna szuflad z grawerowaną grafiką czy oświetlenia pod blatowe RGB dodające kuchni indywidualnego klimatu.

Cena kuchni EXCLUSIVE w wależności od metrażu i ostatecznego doposażenia będzie się mieścić w przedziale 40 - 200 tyś złotych, a całe zamówienie wraz z AGD i dodatkami nawet kilkaset tysięcy zł.

5.) Kliencom którzy dodatkowo cenią swobodę, niezależność i wysoki poziom bezpieczeństwa dajemu w połączeniu z nowoczesną technologią dodatek w postaci programu INNOVATION. Daję on możliwość rozbudowania naszej kuchni a także całego mieszkania o system automatyki budowlanej czyli zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi, ogrzewaniem, temperaturą, oświeltleniem i wieloma innymi. Czujniki zamieszczone w kuchni mogą nas informować m.in. o zalaniu, zepsutej lodówce, za wysokiej teperaturze w pomieszczeniu (w zestawieniu z odpowiednimi modułami system potrafi sam zareagować i np. w przypadku zalania sam zakręci dopły wody, pożaru wezwie odpowiednie służby). Więcej informacji w naszym biurze lub na fibaro.pl

Ceny INNOVATION: w zależności od złożoności zestawu można przyjąć kwoty rzędu 5 - 50 tyś złotych.

POBIERZ FOLDER INFORMACYJNY

.