Content ZAPRASZAMY NA FACEBOOK
jQuery Photo Slider by WOWSlider.com v4.4

   1. AUDYT - jest podstawą do wykonania państwa projektu. Można go nam dostarczyć (zazwyczaj wystarcza odręczny szkic, z uwzględnieniem wymiarów pomieszczenia) lub zlecić pomiar naszym projektantom. Od tego momentu rozpoczynamy pracę nad wykokaniem kilku wersji projektu. Jest to prezentacja w wersji 3D, w której można obejżeć własną kuchnie z każdej strony, i tym łatwiej praktycznie ją rozplanować. Staramy się sprostać oczekiwaniom bardzo wymagających klientów, dlatego też podejmujemy się nawet najbardziej skomlikowanych projektów.

   2. WYBÓR MATERIAŁÓW - stawiamy na praktyczne i trwałe rozwiązanania. Aby to osiągnąć pracujemy jedynie na najlepszych materiałach, oraz akcesoriach meblowych.

   3. DOBÓR AGD - Kieryjąc się indywidualnymi potrzebami naszych klientów, pomagamy w wyborze całego zestawu AGD, który idealnie współgra z wybranym przez klieta stylem mebli.

   4. WYCENA - Wyceniamy ostateczną wersję projektu. Poprzez wybór materiałów, akcesoriów, a także sprzętu AGD klient sam określa pułap cenowy, który go satysfakcjonuje.

   5. REALIZACJA - Po zaakreptowaniu projektu przechodzimy do jego realizacji. Zawsze podpisujemy z klietem umowe, która zawiera specyfikacje techniczną, projekt, oraz termin montażu.

   By poznać cenę jeszcze przed rozpoczęciem współpracy z nami, wystarczy wysłać projekt do naszego biura, po określeniu materiałów oraz akcesoriów nas pracownik dokona dla Państwa wyceny.

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN

REGULAMIN GWARANCYJNY

ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE